VOLÍM SI TEBE !

 

Ve světě pokémonů je občas těžké se vyznat, dokonce i bájný trenér AVE se nejednou v Jedovnických lesech ztratil.

Právě proto jsem tu My! Ti nejlepší z nejlepších trenérů pokémonů, co tento svět zažil. Pocházíme z velmi žhavé, náročné a tradicí propletené školy.

Školy ohně a velké síly, nesoucí název Akademie rudého stínu.

Naší největší silou jsou totiž ohniví pokémoni. Oheň je jejich předností, ale také z nich dělá ta nejsilnější monstra. Jak všichni totiž víme, oheň je mocný sluha, ale zároveň velmi zlý pán. Tyto pokémony je velmi těžké chytit, natož zkrotit. Nemějte však strach. V čele totiž stojíme My, hlavní trenéři, Marťa a Fifa.

My oba máme ve svém pokébalu jedny z nejsilnějších pokémonů což jsou Ninetales a Charizard. Společně Vás naučíme, jak porazit pokémony všech ostatních živlů a druhů a také to, jak se vyznat ve světě plném pokémonů, soubojů a temných lesů. Spojíme Vás s ohněm a předáme Vám ty nejlepší zkušenosti, co se ohnivých pokémonů týče. Kdekdo by nám mohl závidět, třeba trenér Dancek, který s ohněm bojuje už pěknou řádku let.

Budeme stát tváří v tvář konkurenčním školám a jejich živlům. Vodě, vzduchu, elektřině a zemi. Není se však čeho bát, ani Adis, který je napojen na elektřinou nabité zombie pokémony, ani Buke, který je neustále obklopen svým bílým záhadným oblakem, ve kterém se ledacos skrývá, tak ani Mig, který ovládá pokémony vodní a jehož spolutrenérkou je majitelka pokémona Goldeen.

Společně totiž ovládneme svět pokémonů a spálíme vše co nám přijde do cesty!


S „doutnajícími uhlíky“ z akademie nesoucí honosný název Rudého stínu, jste se již měli možnost, možná i chuť, seznámit… pokud se dostavil syndrom vyhoření, co takhle něco, co Vám dodá náboj?!

 Vítejte v Akademii Zeus!

Akademie nesoucí název boha řecké mytologie, který nejen vládnul ostatním, ale také dobře znal vlastnosti své zbraně, které byly natolik ultimátní a zničující, aby jimi obdařil destruktivní lid, který v něj postupem času přestávali věřit. Proto si zvolil svého věrného mazlíčka a kamaráda legendárního Zapdose, ten se stal prvním elektrickým pokémonem.

Všeobecný fakt o elektřině je ten, že nejde vidět, ale „kope“. Je známo, že blesk neudeří na jedno místo dvakrát, ale v naší akademii se Vám dostane cviků a znalostí, jak skrze Vašeho pokémona  usměrnit energii a zasáhnout myšlený cíl.

Kdo vás naučí spolupracovat a kontrolovat obrovské napětí v tréningu s Vaším mazlíčkem?

Kdo zachovává zákony Akademie Zeus?!

Vaši trenéři…

Ad!s – vystudovaný elektrikář slabo/silno proudu

Višňa – vždy pozitivně nabitá bojová brada.

Majitelé jedinečných pokémonů Mewto a Mew.

Patříme mezi nejstarší trenéry naší arény, ale nebojte se, protézy ještě nenosíme! Díky našim zkušenostem, Vás také naučíme jak vítězně absolvovat zápasy s trenéry pokémonů ostatních živlů.

Třeba, kde se vodním pokémonům utahují kohoutky. Nebo jak zemní pokémony zadupat zpět do země.  Ukážeme Vám, jak sebrat vzdušným pokémonům vítr z plachet a také, jak uhasit veškeré plameny naděje na vítězství, a to všech.

Cítil jsi tu jiskru, to napětí?! Pak jsi pro naší akademii ten pravý.

Za Zeus Academy Adis&Višňa.

 

 


AKADEMIE (obávaných) ZELINÁŘŮ

Vítejte v naší akademii,

Ne, na rozdíl od ostatních trenérů pokémonů, my jsme si tu fakt nepřišli jen hrát s kamením…!

Již za pár týdnů bude pár z vás vybráno a bude vám umožněno připojit se k nám. Stanete se tak součástí prastarého, věhlasem, týmovým duchem a hladem po vítězství opředeného řádu.

Naší doménou je zem včetně všeho co ji tvoří, co v z ní roste a co z ní během teplých letních měsíců vylézá… Naši květinkami porostlí pokémoni na první pohled nahánějí svým soupeřům hrůzu a nejen z tohoto důvodu se jich ostatní trenéři bojí natolik, že se musí sdružovat do něčeho co připomíná aliance aby měli alespoň nějakou šanci v případě vzájemné konfrontace.

Výhonky, semínka, kameny, liány             – to jsou naše zbraně.
Lesy, pole a louky                                     – to je naše bitevní pole.
Disciplína, tvrdý trénink a pokora             – to jsou požadované vlastnosti.

Váš výcvik budou mít na starosti dva zkušení, v aréně téměř neporazitelní trenéři Dany a Pecka, jejichž hlavními pokémony jsou (a teď se podržte) Venusaur a Garchomp a jejichž hlavním sídlem v Jedovnicích je Zemní pevnost, jejíž okna jsou vždy zavřená na petlice a o jejíž mohutné zdi si již spousta znepřátelených trenérů a jejich pokémonů vylámalo zuby…

 

Za pár týdnů se sejdeme a možná to budeš právě Ty, ano Ty, kdo bude vybrán do naší Zelinářské akademie.

Do té doby na viděnou.

Zelináři Dany a Pecka.

 


 

Akademie Aqua Toffana

Ne nadarmo se trenéři ostatních akademií vyhýbají právě té naší. Již v 17. století se naše škola zapsala do dějin, když trenéři vodních pokémonů objevili velmi silný jed, kterým otrávili všechny nepřátele. Naše akademie nese jeho jméno.. Akademie Aqua Toffana.

Po celou dobu studia na naší akademii vás bude doprovázet trenér pokémonů Mig, vítěz minulého ročníku druho-turnusového turnuje, a trenérka Eliška, jež pozvedla nad hlavu zlatý putovní pohár rok před Migem. Oba ve svých pokébalech skrývají nejsilnější a nejobávanější pokémony vůbec – Eliška elegantní Goldeen a Mig strašlivého Gyaradose.

Letos jsme připraveni opět vyhrát, ukázat světu kdo je tady pánem a pověsit na stožár vlajku s vodním symbolem.

Voda je totiž naše největší přednost, nejsilnější zbraň a největší hrozba pro ostatní trenéry a jejich příznivce. Když se vás bude snažit potopit někdo z jiné akademie, vždy budete vědět, jak se dostat zpátky nad hladinu a sílu vody použít proti němu. Prostředí od dalekých oceánů, moří, jezer, řek nebo nedalekých rybníku, pro vás bude druhým domovem.

Pokud chceš vidět jak vyhasne jiskra i těm posledním z Akademii rudého stínu, nebo co voda provede s elektrikáři….. tak neváhejte ani chvíli a staňte se jedním z nás!

Bude pro nás ctí, když budete stát po našem boku a společně zatočíme s oponenty!

Za Aqua… Mig a Eliška.

 


 

Pegas akademie

Konečně jsme tu! Ti, na něž všichni čekáte. Akademie Pegas, jež je domovinou všech vzdušných pokémonů. Pokusů o ovládnutí vzdušného prostoru známe z historie několik. Pokud se však přidáš k nám a budeš tvrdě pracovat celých 14 dní, můžeš být vyvolený i ty. Musíš však mířit hodně vysoko!

Pod svá křídla si tě vezme všudypřítomný a jediný potomek samotného Pegase, Bukefalos. Kůň, jehož pozemní schopnosti jsou všem dobře známy. Ve spojení s půvabnou, plavovlasou trenérkou Báňou tvoří nerozlučnou a hlavně neporazitelnou dvojici, která se nespokojí s ničím jiným, než s vítězstvím.

Vně našich pokébalů se ukrývá mocný Dragonite a obávaná Lugia.

Vystopovat a ulovit jakéhokoliv pozemního pokémona zvládne skoro každý dobrý trenér. Chytit vzdušného pokémona z tebe však dělá trenéra výjimečného. Pokud tedy nemáš strach z výšek a chceš-li se zapsat do historie jako jeden z výjimečných trenérů, neváhej a přidej se mezi nás. Rádi tě vezmeme pod svá křídla a předáme ti ten nejlepší výcvik. Tak co? Stále váháš? Doleť si s náma pro vítězství!

Trenéři Bukefalos a Báňa.

About the author: Jakub Mikulka

Zanechat komentář

Váš email nebude zveřejněn.Je vyžadováno vyplnit email.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..