Lidé

Mates

Martin Horný, hlavní vedoucí

Jsem táborové dítě a budu rád, když na táborech vyrostou i moji milí synáčci Bruno a Teodor (aka BruTeo), protože je to krásný svět sám pro sebe plný silných zážitků a pevného přátelství. Na tábory jezdím od dvou let z prozaického důvodu – prostě mě neměl kdo hlídat, jelikož rodina byla celé léto – no jo – na táboře. Babička, mamka… všichni. Dneska mi dělá největší radost, že BruTeo jezdí od mala se mnou a těší se na tábory úplně stejně, jak jsem se vždycky těšil, těším a budu těšit já.

  Martina

  Martina Mikulková, zdravotnice

  Jmenuji se Martina! Každé léto na táboře trávím už celých 13 let. Na prvním turnusu jsem v roli zdravotnice, takže se vždycky budu snažit vyřešit jakoukoliv bolístku. Na tábor jezdím proto, že je to pro nejkrásnějších 14 dní v roce, které trávím v krásné přírodě s partou skvělých lidí a v úžasné atmosféře, kterou jsem nikde jinde, než na našem táboře nezažila. Tábor mě naučil vážit si přírody a lidí, co kolem sebe mám, a především věřit sama sobě.

   Duchar

   David Dušek, hospodárný šafář

   Jmenuji se David, ale na táboře jsem znám pod přezdívkou Duchar. Rád sportuji a zajímám se o historii. Na tábory jezdím už od základky, protože jsou to jedny z těch nejlepších dnů v roce. Člověk se naučí spoustu nových věcí, dokáže se o sebe postarat, ale taky se musí stát nedílnou součástí týmu a společně zdolávat různé výzvy. Nejdůležitější je však to, že jsem na táboře poznal spoustu nových přátel, nejen přátele na léto a tábory, ale hlavně kamarády do života. Tak neváhej a pojď poznat své nové kamarády.

    Bařka

    Barunka Vohralíková, sporťačka

    Jmenuji se Barča. Na tábor jezdím už skoro 20 let. Miluji srandu, partu správných lidí, přírodu, práci s dětmi a malování. Na tábory jezdím, protože to je moje srdeční záležitost. Nejkrásnější je zpívání u táboráku, soutěživost dětí při hrách a krásné odpočívání na hrázi po výborném táborovém obědě.

     Elenka

     Elen Häuserová, vedoucí

     Jsem Elen, je mi 19 a na náš tábor jezdím úplně od malička, možná i proto je to pro mě každoročně velká událost, na kterou se těším celý rok. A co jsem se na táboře naučila? Rozhodně spoustu věcí, které si nemáš šanci v normálním životě jen tak vyzkoušet. Ať už je to vázání stanu nebo třeba učení se zodpovědnosti za velkou tlupu dětí.

      Baci

      Michaela Balcárková, vedoucí

      Míša, jméno mé, ale na táboře mi nikdo neřekne jinak než Baci. Samu sebe bych popsala jako vtipného a vnímavého člověka s přísným výrazem. Na tábor moc ráda jezdím kvůli fajn lidem, přírodě a skvělé atmosféře. Miluju zpívání u táboráku. Tábor mě naučil spolupráci, férovosti a tomu, že se každá překážka se dá s úsměvem překonat.

       Jirka

       Jirka Pluskar, vedoucí

       Jmenuji se Jirka, jsem vášnivý sportovec a milovník nejrůznějších forem zábavy, který si čas od času rád brnkne na kytaru. Na tábor jezdím, protože léto a pobyt v přírodě jde prostě dohromady. Letos jedu poprvé v roli vedoucího, a proto se těším na všechno nové co se naučím. Jako učitele mě baví, že tábory jsou krásným důkazem, že spousta věcí lze děti opravdu přirozeně naučit hrou a zábavou.

        Šťopka

        Terezie Višňovská, vedoucí

        Moje jméno je Terka, ale na táboře jsem známá pod přezdívkou Šťopka. Na tábor jezdím už od 6 let a nedokážu si představit, že bych vynechala léto v Jedovnici. Na táboře jsem se naučila spoustu věcí třeba uzly…nikdy totiž nevíte, kdy se vám to může hodit.

         Lukes

         Lukáš Mach, vedoucí

         Jmenuji se Lukes. Na tábor jezdím už skoro 10 let. Každý rok se tam přiučím něčemu novému. Na táboře mám nejraději atmosféru táboráků a trávení času s kamarády.

          Jarda

          Jarda Štěpánek, instruktor

          Jmenuji se Jarda. Na tábor jezdím už 7 let. Rád hraji na hudební nástroje a trávím čas v přírodě. Na tábor jezdím, abych nasbíral zážitky a odpočinul si od domova. Za čas strávený na táboře jsem se naučil prohrávat, týmově spolupracovat a zpívat folkové písně.

           Verča

           Veronika Králíková, instruktorka

           Ahoj já jsem Verča! Na tábor jezdím už od první třídy. Studuji na gymnáziu v Brně a v budoucnu bych se chtěla zaměřit na přírodní vědy. Ráda vám vytáhnu pavouka ze stanu, a ještě k tomu řeknu, jak se jmenuje. Na tábor jezdím, protože ráda trávím čas v přírodě, moc dobře tam vaří a poznala jsem tam spoustu nových úžasných lidi. Na táboře jsem se naučila rychle se zapojovat do kolektivu a týmově spolupracovat.

            Áďa

            Adéla Pořízková, instruktorka

            Ahoj, jmenuji se Áďa, ale na táboře jsem pro všechny Áčko. Jsem tábornice od malička a rozdávám úsměvy kamkoliv se podívám. Na tábor jezdím kvůli fajn lidem a kamarádům. Miluji táborové písničky, hry v lese a radost z výher. Na táboře jsem se naučila mnoho, od týmové spolupráce až po nebát se nových výzev.

             Terka

             Tereza Gazdová, instruktorka

             Jsem Terka. Na táboře mám ráda zpívání u táboráku a čas strávený v přírodě. A hlavně! Je to skvělé vypadnutí z každodenních běžných starostí. Prostě jste 14 dní úplně mimo. Hrajete si hry, lítáte po lese, pak ležíte si na hrází a vaši jedinou starostí je poznat všech 15 rostlin, abyste konečně dostali tu odborku botanika! Prostě pohoda.

              Béčko

              Berenika Trundová, instruktorka

              Ahoj jmenuji se Berenika, na tábor Dlouhá Loučka jezdím s radostí už spoustu let. Znamená pro mne mnoho nezapomenutelných okamžiků s bezva partou. Legace u nás nikdy nechybí a naučila jsem se tu překonávat své hranice. Pohladím slovem i na duši, říkají mi „Sluníčko“.

               EŠUS

               Dušan Horňák, kuchyň

               Jsem Dušan. Jsem boží. Nemáte zač. Na tábor jezdím, protože je tam strejda Duchar. Ten člověk mě naplňuje optimismem. Co jsem se na táboře naučil? Když člověk udělá nádherný táborák, shoří. Když udělá mizerný táborák, shoří taky.

                Michal

                Michal Grepl, kuchyň

                Jmenuji se Michal, šířím kolem sebe klid a pohodu, rád sportuji a nebojím se výzev. Tábor je mým druhým domovem. Jezdím tam, abych strávil nejlepší dva týdny v roce, zažil spoustu báječných zážitků, setkal se s kamarády a taky proto, abych předal své zkušenosti dětem a vrátil se s nimi do dětských let. Na táboře jsem se naučil posouvat své hranice, vyhrávat i prohrávat nebo hrát ringo a dodgeball, postavit táborák, vyrobit pochodně nebo postavit kadiboudy bez kolíčku na nose!