1. turnus

Letní kemp

  • 17. 7. – 22. 7. 2021
  • cena: ZDARMA

ZAKLÍNAČKY a ZAKLÍNAČI

  • 22. 7. – 31. 7. 2021
  • cena: 2900 Kč

Vítejte ve světě plném intrik a soubojů ale také nelidských stvoření, které na zemi nemají co dělat. Ve světě, kde o životě rozhodovala nejenom rychlost taseného meče, ale hlavně chytrost a důvtip. Ve světě zaklínačů – mocných specialistů na boj s příšerami.

Dříve bylo zaklínačů po celém světě mnoho a potvory neměly šanci. Bum, bác, šmik a bylo pořešeno. Vidět baziliška nebo chiméru bylo něco jako potkat dnes v Jeseníkách vlka. Jenže lidé si pohodlného života nevážili a začali zaklínače pronásledovat. Vyhnali je pryč ze svých měst, ze svých životů. Brzy začala ze studených slují a hlubokých jeskyní vylézat stvoření, která byla už celá staletí zapomenuta. Fujky. A to měl být ten menší problém… Začaly se množit zprávy o přítomnosti tajemného Divokého honu, jež po sobě zanechával jen poustou ledovou spoušť.

Nebyl čas ptát se, kdo je kdo. Králové se rozhodli k překvapivému tahu. Přišli s prosíkem za zbylými zaklínači a požádali je o pomoc v nerovném tom boji. Tak co, poslední zaklínači, co jim odpovíš? Co řekneš těm namyšleným králům?

Jsi připraven psát svým mečem – obávaným stříbrným dvourúčákem – příběh odvahy a spravedlnosti?