Online táborová hra – 11. úkol

Bomba, nástup, násed!

Na táboře máme pro každý den stanoven jeden tým, který vykonává takzvanou SLUŽBU, vedoucí tohoto týmu se ten den starají o chod kuchyně, zajišťují dostatek dřeva na zátop, organizují umývání nádobí, ale také hlídají chod tábora. Často od nich po zaznění píšťalky uslyšíme povely jako“NÁSED“, „NÁSTUP“ nebo velmi oblíbené „BOMBA!“.

Zahraj si dnes na vedoucího dne, nebo zvolte vedoucím dne někoho z rodiny (třeba tatínka). Pokud vedoucí dne vydá povel „násed“, musí si všichni táborníci sednout – na táboře si sedáváme buďto na lavičky kolem ohniště, anebo do jídelny.

Při povelu „nástup“ zase všichni táborníci nastoupí do dvojřadu a do pozoru. Čepice a jiné pokrývky hlavy jsou při nástupu sundány, ruce jdou podél těla, nehrbíme se a nešijeme sebou.

Až budete stát ve frontě na oběd, pravděpodobně uslyšíte od vedoucího dne povel „BOMBA!“. V takovém případě si musí všichni táborníci lehnout na zem a krýt si hlavu. Ve frontě na oběd je to ale problém, poté, co se člověk zvedne ze země, si musí běžet rychle umýt ruce mýdlem. Přece nebudeme jíst špinavýma rukama.

About the author: Eliška Baková

Zanechat komentář

Váš email nebude zveřejněn.Je vyžadováno vyplnit email.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..